Strona główna Mapa serwisu Poleć stronę

TCM Polska producent wózków widłowych

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, prosimy o wpisanie adresu e-mail:

Mamed Khalidov rozgromił rywala w zwycieskiej walce na gali Sengoku"Soul Of Fight" 30-12-2010 20:11

Ambasador marki TCM Polska Extreme Team na dzisiejszej gali Sengoku "Soul Of Fight" w Tokio w Japonii nie dał najmniejszych szans swojemu rywalowi Yuki Sasaki. Aby rozstrzygnąć walkę i rozwiać złudzenia Japończyka potrzebował zaledwie dwóch minut i dwudziestu dwóch sekund. Mamed zaatakował przeciwnika od początku walki a po końcowym obaleniu serią ciosów w parterze zmusił sędziego do przerwania pojedynku. To 21 zwycięstwo w karierze Mameda i jednocześnie drugie na japońskim ringu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.